Türkçe İngilizce

Şirket ProfiliTEKELİ METAL 2004 yılında Bursa’da kuruldu. Kuruluş bildirgesinde çevre dostu, güvenilir, iş ve ahlak etiklerine bağlı, kaliteden ödün vermeyen ve  finansal açıdan çok güçlü yapısıyla topluma ve çevreye faydalı hizmetler sunma arzusunu açıkça belirten TEKELİ METAL ,oluşturduğu uzman kadrosu, son teknolojiye uygun makine ve ekipmanları ve güncel çevre ve ticaret kanunlarına uygun mali ve idari yapısı ile global geri dönüşüm sektöründe faaliyet göstermektedir.TEKELİ METAL, imalatçı fabrikalardan , yıkım söküm firmalarından , büyük yada küçük hurda metal ticareti yapan firmalardan , piyasadan endüstriyel hurda metal imalat artıkları olarak bilinen demir ve demir içermeyen metal hurdaları toplar ve satın alır.

TEKELİ METAL bu topladığı hurdaları çeşitli ayrıştırma , ayıklama ufalama, kesme , balyalama ve kırma metotları uygulayarak tekrar satışa hazır hale getirir. Bu işlemler bittikten sonra demir ve demir içermeyen metal hurda malzemeler EAF fırınları, çelik fabrikaları , dökümhaneler , aracı kurumlar  gibi yurt içi ve yurt dışı son kullanıcılara satılır.


* Toplama Hizmetleri
* Endüstriyel Atık Toplama
* Yıkım Söküm Hizmetleri
* Balyalama, Kesme,  Parçalama
* Lisanslı ve Yetkili Ayıklama ve Ayrıştırma
* Danışmanlık Hizmetleri
* İhracat ve İthalat Hizmetleri


* Çelik ve metal hurda geri dönüşümü ve ticareti
* Demir içermeyen ürünlerin alınıp satılması
* Hurda araç geri dönüşüm 
* Elektriksel ve elektronik atık geri dönüşümü
* Ambalaj atıkları geri dönüşümü ve çevresel hizmetler
* Lojistik hizmetler
* Dökümhane ve çelikhanelere verilen hizmetler

TEKELİ METAL müşterilerine spot fiyat, kısa ve uzun vadeli kontrat fiyatları sunabilmektedir.

Bir çok üründe fiyatlar LME (Londra Metal Borsası) ‘ye endeksli verilebilir.Hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgi için  internet sayfamızdan yararlanabilir buna alternatif olarak talepleriniz için firmamızla telefon/faks/e-mail yolu ile temasa geçebilirsiniz.


 
 
Şirket Profili
Ürünler
Uluslararası Satın Alma ve Satış
Hizmetler
Çevre
Resim Galerisi
İletişim