Türkçe İngilizce
En Yeni Teknoloji ve İnsani Değerlerin Birleşimi TEKELİ METAL - 2011
Tekeli Hurdaya Hayat Veriyor.. - 2010
REW ISTANBUL 2010`dayız - 10/13.06.2010
IFAT ENTSORGA 2010`dayız - 13/17.09.2010


Tüm haberler için tıklayın...Hammaddenin ürüne dönüşmesi sırasında çok büyük miktarda enerji tüketilmesi gerekmektedir. Geri dönüşüm için daha az miktarda enerji tüketilir ve bu nedenle doğal kaynaklarımızı geleceğimiz için korumaya yardımcı olur.

Hurda metalin doğal bir değeri vardır ve çok önemli bir hammadde kaynağıdır. Metal hurda üreticilerine ve hammadde tüketicilerine hayati bir önem taşır.

Yılların verdiği tecrübe ile TEKELI METAL ihtiyacınız olan bilgi ve deneyimlerini size sunmak ve sizinle paylaşmak için faaliyet göstermektedir.

Güvenilir, iş ve ahlak etiklerine bağlı ve mümkün olan en iyi fiyatlarla birleştirilmiş kaliteli hizmetlerimizle TEKELI METAL olarak, değerli metallerden endüstriyel mal toplamaya, geri dönüşümden büyük çaplı fabrika tesis sökümlerine kadar büyük küçük her seviyede müşterilerimizin hizmetindeyiz.


Sunduğumuz bu hizmetlerin üstün kalitesini, öncelikle kendimizi, çalışanlarımızı, tesislerimizi, makine ve ekipmanlarımızı çağın gerektirdiği teknolojilerle doğru orantılı olarak sürekli geliştirerek hurda geri kazanımının ve geri dönüşümünün potansiyelini en üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.

TEKELİ METAL hakkında daha fazla bilgi edinmek için TIKLAYINIZ*
Ahşap
* Cam
* Plastik
* Kağıt/Karton
* Metaller
* Hurda Araç
* Elektriksel ve Elektronik Atık  
* Buzdolabı Geri Dönüşümü*
Toplama Hizmetleri
* Endüstriyel Atık Toplama
* Yıkım Söküm Hizmetleri
* Balyalama, Kesme,  Parçalama
* Lisanslı ve Yetkili Ayıklama ve Ayrıştırma
* Danışmanlık Hizmetleri
* İhracat ve İthalat Hizmetleri

 

 
Şirket Profili
Ürünler
Uluslararası Satın Alma ve Satış
Hizmetler
Çevre
Resim Galerisi
İletişim