Türkçe İngilizce

Hizmetler

HURDA TOPLAMA
TEKELİ METAL ağır malzeme taşımaya elverişli tırları , hurda konteynerleri , roll on roll off sistemi ile donatılmış kamyonları ile hurda toplama işlerini en hızlı ve en güvenilir şekilde organize etmektedir.Tüm araçlar ve sürücüler mobil komünikasyon sistemleri ile donatılmış olup lokal müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için sürekli hareket halindedir.

Konteynerler, fıçılar ve paletler tedarikçi tesislerine, sahalarına kısa süre içerisinde bırakılabilir ve alınabilir.Uluslar arası toplama işlemleri için uluslar arası nakliye sektöründe bilinen markalar ile çalışılarak işe özel tırlar, dökme yük konteynerleri ve standart konteynerler kullanılır.

HURDA İŞLEME VE AYRIŞTIRMA

Çok fonksiyonlu yeni Metso LINDEMANN ETACUT 1000 Tonluk hurda makası ağır hurda ve piyasa hurdalarının kolayca kesilmesini sağlarken , iki adet 30x40 cm ve 40x40 cm balyalar üreten hurda balyalama preslerimiz fırınların standartlarına uygun mal tedarik etmemizi sağlar.  

Demir içermeyen , bakır , pirinç, alüminyum ve paslanmaz çelik çeşitleri metal akışından ayrılır sınıflandırılır ve fırınlar tarafından talep edilen niteliklere uygun olarak işlenir.

Karışık ürünler ayrılarak sınıflandırılabilir. Gerektiğinde müşterilerimize ürünler sevk edilmeden bileşenleri hakkında raporlama yapılabilir.

ÖDEME

TEKELİ METAL finansal gücünü kullanarak her zaman kontratlarının gerektirdiği şartları harfi harfine yerine getirir. Bazı durumlarda anlaşmaya bağlı olarak ödemeler malzemenin alınmasından önce  ya da hurda, sahamıza indikten sonra yapılır.

 
Şirket Profili
Ürünler
Uluslararası Satın Alma ve Satış
Hizmetler
Çevre
Resim Galerisi
İletişim